1.závod – 21.4.2018

Zdravíme závodníky, příznivce a přátele amatérských závodů KoprCup v sezóně 2018!

 

První bodovaný závod Kopr Cupu v roce 2018, který je naplánován na sobotu 21. Dubna 2018 se blíží, a proto píšeme (jak máme zvykem) další info.

 

Po předsezónním testu konaném v sobotu 31. Března 2018, který se dle zúčastněných posádek vydařil, bylo dohodnuto, že v sezóně 2018 budeme jezdit 6 rychlostních zkoušek, kdy nejhorší čas z 6 odjetých RZ se bude vymazávat. Do celkového času se bude tedy započítávat 5 nejrychlejších časů. Body se budou počítat jak je uvedeno na webových stránkách KoprCup v pravidlech soutěže.

 

Pořadatel Motorsport Kozlovice na sobotu 21. Dubna připravil 6 rychlostních zkoušek v opačném směru než se jel předsezónní test s malými změnami trasy (viz. naše mapka). Na RZ budou samozřejmě umístěny zpomalovací retardéry, které slouží ke snížení rychlosti na zkoušce. Ty budou umístěny citlivě.

 

Po závodě proběhne klasické vyhodnocení s předáním pohárů prvním 3 posádkám v každé z vypsaných kategorií a bude jim předána věcná cena, a to láhev vína. Dále po závodě proběhne vyhodnocení sezóny 2017 s vyhlášením celkových výsledků. Poháry budou předány prvním 3 posádkám v každé z vypsaných kategorii pro rok 2017.

 

Časomíru závodu 21. Dubna 2018 bude zajištovat firma Časomeric.com. Samozřejmě je také přislíbena přítomnost JNK Studio Zlín k záznamům jednotlivých posádek. Pokud bude vhodné počasí, bude v akci také dron.

 

Děkujeme všem přihlášeným posádkám a členům jejich doprovodného týmu, kteří se zúčastní závodu. Registrovat se můžete již nyní, a to nejpozději do středy 18.4.2018 do 23:59 na http://koprcup.cz/registrace/

 

S pozdravem

Motorsport Kozlovice